Dom

Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd

dobra jakość Radiator na sprzedaż
dobra jakość Radiator na sprzedaż
Dziękuję za dostarczenie mi zadowolonych produktów i bardzo przemyślanej usługi! Zamówimy ponownie!

—— Roy

Pady MoCu zostały przetestowane i są już zamontowane na komponentach. Chciałem tylko powiedzieć, że są imponujące. Całkowicie spełniają nasze standardy jakości!

—— David Balazic

Używamy CPC1: 4: 1 Jiabanga jako kołnierzy podstawowych przez około 2 lata. Ich produkty zawsze zapewniają wysoką stabilność naszym produktom. Możemy z ufnością dostarczać ich materiały do ​​klientów. Uważamy, że zhuzhou jiabang jest godnym zaufania partnerem biznesowym.

—— Merinda Collins

Im Online Czat teraz

Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd
公司 大门 RWMA 美国 焊接 协会 会员 湖南省 焊接 协会 会员 单位 湖南省 新 材料 企业 中南 大学 产学研 基地

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : JBNR
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 10,000,000-20,000,000
Rok założenia : 2008
pc Export : 40% - 50%
Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd, założona w 2008 roku, ma zasięg obszaru 12000m2. Jego kapitał zakładowy wynosi 30 milionów RMB.
Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd zajmuje się badaniami i produkcją produktów w dziedzinie elektroniki, branży medycznej, nowej energetyki oraz branży lotniczej i kosmicznej itp.
Głównymi produktami są czysty wolfram, czysty molibden, wolfram miedzi, molibden miedzi, Cu / Mo / Cu (CMC), Cu / MoCu / Cu (CPC) i ciężki stop wolframu itp.,
JB posiada wysoko wykwalifikowany zespół techniczny, który ma solidne teoretyczne wskazówki i niezwykle bogate doświadczenie praktyczne w zakresie metalurgii proszków, przetwarzania pras i przetwarzania kształtów. Poza tym energiczny zespół techniczny w odpowiednim wieku jest pełen potężnych kreatywnych duchów i możliwości eksploracyjnych.
Począwszy od 2014 r. Rozpoczęliśmy badania i prace nad hermetycznymi materiałami opakowaniowymi i materiałami pochłaniającymi ciepło. A do tej pory mamy dane na temat 15 milionów RMB, aby ulepszyć maszyny. Dzięki wieloletniemu rozwojowi właściwości radiatorów osiągnęły już międzynarodowy poziom jakości.

JBNR będzie nieprzerwanie utrzymywał przekonanie, że "najważniejsi klienci, spełnione są wymagania, doskonalenie kontynuowane, a światowa klasa jest realizowana" i ściśle współpracują z klientami, starając się uzyskać sytuację, w której wszyscy wygrywają i rozwijać się razem z klientami w ostrej konkurencji na rynku. Witaj ludzi ze wszystkich dziedzin i klientów z zagranicy i z domu, aby konsultować technologie, prowadzić interesy i współpracować.

Szczegóły kontaktu
Zhuzhou Jiabang Refractory Metal Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Wu

Tel: 86-731-28410199

Faks: 86-731-28415766

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)